Toronto — Niagara juga

October 23, 2007

Laupäeva pärastlõunaks mul erilisi plaane polnud, aga äkki pakkusid Kevin ja ta ema välja, et “võiks ju minna Niagara juga vaatama”. Ma teadsin, et see on lahe koht, aga kuna on Torontost eemal USA piiri ääres, polnud mul seekord plaanis sinna minna, kuna sinna saamine oleks üks paras organiseerimine olnud. Ja noh, rangelt võttes pole üldse tegu Torontoga, aga samas minu jaoks oli ta selle reisi osa. Aga kui nii lahkelt pakuti otse autoga mineku varianti, mis sai mul siis selle vastu olla.

Nii käisingi laupäeval ka Niagara juga vaatamas. Iseenesest uhke vaatepilt, ja tundus, oluliselt parem kui USA poolelt ;) Eks proovin kunagi sealtpoolt kah. Aga joa läheduses oli hoopis mingi teistmoodi värk, mingi Las Vegase moodi turistilõks kasiinode, mängupõrgute, “õuduste majade”, söögikohtade, kinode ja tont teab veel millega. Eks igaühele oma.

Juga ennast saime mitmes valguses näha, algul oli valge ja vahepeal käisime õhtust söömas ja selle ajaga jõudis ka pimedaks minna. Ma pole muidugi suurem asi pimedas pildistaja, seega pimedas olukorda peab rohkem ette kujutama.

PA210164.JPG

PA210184.JPG

PA210210.JPG

PA210221.JPG

PA210208.JPG

PA210209.JPG