Reede, 14. mai. Jalaravi

May 24, 2010

Hommikul oli R-l okei olla, aga mind tervitas kohutav hüppeliigese põletik, mis nüüd 10 päeva hiljem on järgi andnud, aga nagu öeldud, häiris kogu puhkust ja pani natuke plaane muutma. Hommikul suutsime apteeki komberdada ja käisime ka hommikust söömas, aga päev otsa vedelesime/ravisime ennast hotellis, mökerdasime kõvasti e-vitamiini ja Aloe Vera kreeme jalgade ja muude põlenud kehaosade peale. (Jalapõletikuga võrreldes oli see, et mul üle kere nahk maha tuli, veel suhteliselt väike ja süütu nali.)

Õhtuks suutsin siiski jalad alla võtta ja käisime FIXME Lincoln Streetil söömas. See on siis miski shoppingutänav Miami South Beachil, kus kahel pool (jalakäijate) tänavat on erinevad riidepoed ja söögikohad, ja keset tänavat on vabaõhu-söögikohad.

Kliima kohta võib öelda, et olin kartnud oluliselt hullemat. Miami Beachil oli päev otsa selline ilm, et on küll palav (30C tuuris), aga võib täitsa elada ja ringi jalutada, ilma et saaks kuumarabandust. Õhtuks läks temperatuur mõnevõrra madalamaks, aga mitte märkimisväärselt, nii et kui me kella 10-11 tuuris õhtul jalutasime, oli ikkagi veel palav. Aga seda leevendas oluliselt ringiliikuv õhk – randa laudteele jalutama ei saanud õhtul minna, sest tuul oli liiga vali. Käisime siis niisama tänavat mööda, kus suured hotellid rannatuult pisut varjasid. Juulikuus ei tahaks küll sinnakanti sattuda, aga mai oli okei.