Pingviinid kottisid staare 4:1

December 02, 2007

Üks asi, mida ma Ameerikas teha tahtsin, oli käia mõnda profispordi mängu vaatamas. Eile sai üks osa sellest tehtud – käisin koolikaaslastega vaatamas, kuidas Pittsburgh Penguinsi hokitiim Dallas Starsi 4:1 loputas.

pittsburghpenguins_Pittsburgh_Penguins.gif

Tegelikult on pesapallile, ameerika jalgpallile (kohalik tiim on siin STEELERS ja see mäng on palju suurem kui hoki) ja hokile kõigile täiesti võimatu pileteid saada. Aga mingi trikiga oli ülikooli üliõpilasesindus suutnud soodushinnaga piletid välja ajada, nii et miks siis mitte minna.

Tegelikult oli sport nagu sport ikka… keskel hokiväljak, ümber mitu korrust tribüüne. Umbes nagu Saku Suurhall vms, ainult et tribüünid olid “mitmekorruselised” ja üleval pool oli järsem kallak, et ikka alla näeks. Muidu vaade oligi selline, nagu alt piltidelt näha.

Ma kujutasin ette, et saalis on mängu ajal tegelikult rohkem tegevust, aga mäng oli üsna vaikne. Tõele au andes tuleb öelda, et kuna mingit sireeni ega midagi ei olnud, siis ma magasin isegi alguse ja esimese värava maha :) (kuna see löödi pool minutit peale algust kohe). Aga väravate ja pauside ajal muidugi rahvas karjus, tehti “lainet” jms.

Penguins ise mängis kummaliselt… kohe alguses paugutati kaks väravat ja siis järgmised pool tundi mängiti nagu koolitüdrukud, muneti litriga edasi-tagasi ilma seda kuhugi eriti toimetamata. Aga lõpus võeti jälle tempo üles. Ja lõpp hea, kõik hea, “meie omad” võitsid 4:1 :)

PB300020.JPG

PB300016.JPG

PB300014.JPG