Minu pingviinide paraad

May 20, 2008

Mul oli nädalavahetusel omamoodi pingviinide paraad. Lõpetasin nimelt ülikooli. Või siis mitte. Nimelt on siin selline kummaline korraldus, et kuigi käin augustini veel koolis, on pidulik lõpetamine ainult kord aastas, maikuus. Ja need, kes augustis lõpetavad, käivad tseremoonial enne ära kui kool läbi on. Isegi võltsdiplomi saime :) õige diplom tuleb hiljem järgi, kui kool ka päriselt läbi on, aga muidu oli kõik “nagu päris”.

Piltidel võid peal klõpsida, et neid suuremalt näha.

Academic procession starting

Algab akadeemiline rongkäik.

Proceeding to be seated

Läheme oma kohtadele. Kuldsed “kapuutsid” on arvutiteaduskond (School of Computer Science), mille alla ka minu HCI kuulub.

Me (bottom left-ish) and some classmates

Mina (all vasakul) ja mõned klassikaaslased. Üks neiu hoiab käega mütsi kinni, sest see kippus tuulega ära lendama. Mõned kavalamad panid lausa juukseklambritega selle kinni. Mina lootsin kiirele reaktsioonile, kui tuul peaks ründama :)

Procession, I'm bottom right

Jaanus all paremal nurgas.

Golden hoods procession

Veel kuldseid tegelasi. Taustal on näha ka oranže ja roosasid.

Lots of academic people

Hulk lõpetajaid eri värvides. Need, kellel on värviline “kapuuts”, on magistrid ja doktorid. Ilma kapuutsita ja punase mütsitutiga on bakalaureused.

Gold hoods

Vist mängiti Ameerika hümni või oli muidu pidulik hetk ja pidi püsti seisma.

Al Gore speaking

Al Gore peab meile kõne. (Seda saab YouTube’ist vaadata. Kui kogu asja ei viitsi vaadata ja tahad lihtsalt nalja saada, vaata alates 2:59.)

Myself with Bonnie John, Director of our HCI Master's Program

Mina ja Bonnie John, meie magistriprogrammi juhendaja.

Myself at the base of the campus

Et oleks ikka meeles, kus koolis sai käidud :)

With Carnegie Mellon tower

Taustal vasakul olev kellatorni moodi asi on Carnegie Melloni sümbol, mida näeb reklaamides ja igal pool mujal. (Ja veel kaugemal olev kõrge asi on Pittsburghi ülikooli Cathedral of Learning.)