Lumetorm ja kooli lõpp

December 17, 2007

Uudised räägivad, et siin USA kirdeosas on lumetorm. Ja et siinsamas Pennsylvanias on lausa voolukatkestused. Viimastel päevadel on mul vool tõesti kuidagi kahtlaselt kohati kõikunud, kuigi päris katkestusi, ptüi-ptüi-ptüi, pole olnud ja loodame, et ei tule ka. Ja konkreetselt Pittsburghis ei saa toimuvat ka lumetormiks nimetada, kui aknast välja vaadata… niisama ilus talveilm ja lumi maas. Eile ja täna on hommikupoole kõvasti sadanud ja temperatuur on selline paras paar kraadi alla nulli.

Muud pole midagi, aga ma loodan, et kogu see lumi mul reedest kojusõitu tuksi ei keera lendude ärajäämise vms tõttu :) aga nädala lõpupoole paistab et läheb jälle soojemaks ja vast ei ole selle lumega asi nii hull.

Kooli (s.t semestri) lõpust peaks ka midagi kirjutama, aga ei oskagi eriti… tegelikult on veel kaks asja jäänud. Esmaspäeval pean tegema ühe projekti lõppettekande ja teisipäeval ühe teise projekti kliendile üleandmise. Aga arvestades, et neid asju saab teha ilma, et peaks samal ajal loengutes käima ja sadat peiperit korraga kirjutama, siis on suurem koormus ikka läbi. Ja viimased kolm nädalat olid paras õudus, nagu ette arvatud, aga nüüd tagasi vaadates on raskemad ajad meelest läinud.

Paljud “klassikaaslased” on juba koju sõitnud või sõidavad nüüd sellel nädalal… ma olen üks viimaseid. Ja kooliga on veel selline naljakas lugu, et semestrihinnete väljapanemise lõpptähtaeg on sellel neljapäeva õhtul, aga arvutisüsteem, kust neid näha saab, on reede hommikuni hinnete väljapanemise tõttu tudengitele kättesaamatu. Aga reede hommikul ma ju sõidan ära, nii et ei saagi enne ärasõitu hindeid teada :) eks ma siis kuskilt poole tee pealt lennujaamast uurin neid. Siiani on üks hinne välja pandud, mis oli päris hea. Aga teisi tulemusi ei julge eriti ennustada… ühe vaheeksamiga ühes aines oli selline lugu, et oma arust läks jube hästi ja oskasin raudselt kõike, aga kui eksami tagasi sain, siis oli hinne alla keskmise :( (teiste hindeid otseselt ei näe, aga kokkuarvutatud klassi keskmine on iga kodutöö jms kohta näha)… nii et mõni asi ikka läheb tuksi kah. Aga see eksam ei olnud väga suur osa lõpphindest ja tasub loota, et lõpptulemus tuleb ikka hea.