Esimene semester — tehtud

December 20, 2007

Heldeke, kas nüüd siis ongi see hetk käes, mis augustis jube kaugel tundus?

Kõik individuaalsed ja grupitööd on esitatud. Kõik ettekanded on tehtud. Kõik eksamid on antud. Kõik muud kohustused selleks semestriks on kah täidetud. Enam pole midagi jäänud.

Esmaspäeval kõndisin natuke linna mööda ringi ja imestasin, et on nii kummaline on, kui pole ühtegi koolitööd vaja paaniliselt teha… alates augustist ei ole sellist hetke olnud :) hea küll, mõne päeva võtsid vahepeal vabaks ja ei teinud otseselt midagi, aga kuskil kuklas kummitas veel teadmine, et selleks kuupäevaks on ikkagi vaja see või too asi ära esitada. Nii et päris rahulik ei saanud ikkagi olla. Aga nüüd saab, sest enam pole tõesti midagi jäänud.

Mõned semestrihinded on kah juba pandud. Aga ptüi-ptüi-ptüi, ei taha ära sõnada, kuni kõik veel väljas pole, seega hinnetest siin ei kirjuta praegu. Muidu veel keeravad midagi tuksi.

Täna võtsin isegi kätte ja koristasin natuke oma elamist. Iseenesest ei ole siin eriti must, sest ma ei salli näiteks musti nõusid ja toidujäätmeid ja laiali pabereid ja sellist rämpsu. Aga kui põhjalikku koristamist pole tükk aega ette võtnud, siis paratamatult natuke sodi koguneb. Täna siis relvastasin ennast puhastuskeemia ja lappidega ja pesin põrandaid ja muid pindu ja nüüd on hulka inimlikum siin olla.

Homme pakin veel asju ja reede hommikul kojusõit.