DarkSide Tetris 1.0 nüüd väljas

March 22, 2007

Nagu pealkiri ütleb. Palju õnne Danile ja teistele autoritele :)

Ainus paha asi, et see versioon minu Windowsis (mis Mac OS X sees Parallelsis jookseb) miskipärast crashib. Ei tea, võib-olla on viga minu Parallelsis (installatsioon pisut hulluks läinud). Varasemaid versioone olen proovinud ja mänginud, peaks ilusti toimima :)

23. märtsil 2007 esitleb Eestis arvutimänge loov organisatsioon Beau Monde Network uut tetrisemängu DarkSide Tetris: The Second Block.

23.-25. märtsil toimuval arvutimängude võistlusel ETC 07/Experiment Kevad 2007 esitleb Eesti mängutootja Beau Monde Network valminud arvutimängu DarkSide Tetris: The Second Block. Tegemist on osavusmänguga, mis järgib klassikalise tetrisemängu tavasid, kuid lisab juurde mitmekesi mängimise võimaluse. Mängida saab arvuti poolt juhitud vastastega ja internetiühenduse olemasolul ka sõpradega.

Mäng on Internetist tasuta allalaetav. Mängu saab alla laadida veebilehel, mille aadress on http://darkside.bmonde.net/.

“Mäng on lihtne ning kaasahaarav,” ütles Kert Kivaste, kes on üks Eesti parimatest tetrisemängijatest. “Samas ei muutu DarkSide Tetris igavaks, sest mängus on lisavõimalusi, mis muudavad selle tavalisest tetrisemängust põnevamaks.”

Mängu valmimise puhul saab Eestis esmakordselt samast võistlusest osa võtta nii Tallinas kui Tartus, kus korraga toimuvad võrgupeod ETC 07 ja Experiment Kevad 2007, mille üheks ühisosaks on Beau Monde Networki korraldatav tetrisevõistlus. Võistluste toimumise kohta saab lisainfot mängu veebilehel.

Beau Monde Network on vabatahtlike organisatsioon, mis tegutseb 1998. aastast. Selle aja jooksul on tegeletud arvutimängude loomise ja ürituste korraldamisega. Erinevate ettevõtmiste juures on kaasa löönud ligikaudu 20 inimest.

Mängu veebileht:
DarkSide Tetris: The Second Block

http://darkside.bmonde.net/

Lisainfo:
Dan Bogdanov
Beau Monde Network
Tel: 52 75 525
E-post: dan@bmonde.net
Skype: danbogdanov